سبدخرید

آیتم (0)

بلاگ دانستنی‌ها

شیرآلات کی دبلیو سی KWC

یکی از مهمترین اجزای ساختمان یا به اصطلاح ویترین هر ساختمانی شیرآلات آن است که به دفعات از آن ها استفاده می شود.دوش حمام، شیرآلات آشپزخانه، شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی، شیلنگ ها و … جزء وسایلی هستند که حتماً باید به درستی و بر اساس بالاترین میزان کارایی انتخاب شوند، در غیر اینصورت به مرور زمان مشکلاتی ایجاد شده و کیفیت آن ها پایین می آید . شیرآلات علاوه بر کاربردی بودن، در نمای ظاهری نیز بسیار تاثیرگذار هستند. بنابراین در انتخاب و خرید شیرالاتبهداشتی با کیفیت وزیبا باید دقت کرد. برندهای متفاوتی در سراسر دنیا در حوزه تولید شیرآلات بهداشتی در حال فعالیت هستند و هر کدام محصولات خود را با کیفیتی متفاوت در مدل های متنوع به بازار ارائه می دهند . شیرآلات کی دبلیوسیKWC ازاستاندارد آلیاژ فلز برنج مرغوب و بدون ناخالصی ساخته می شود، اگرچه برخی برندهای متفرقه و سودجو از آلیاژضعیف با سرب بالا استفاده می کنند که هزینه تولید را کاهش می دهد اما بعنوان ماده مضر برای سلامتی انسان شناخته شده است . کمپانی KWC یک کمپانی سوئیسی است که سال ها در زمینه مدیریت آب و تولید تجهیزات مرتبط با آن فعالیت دارد.این کمپانی یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان شیرآب های ظرفشویی، دستشویی و حمام در جهان است که محصولات خود رابرای سهولت و مدیریت مصرف آب در آشپزخانه و حمام در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. تولیدکنندگان شیرآلات سوئیسی با استفاده از تکنولوژی های پایدار، کیفیت برتر و طراحی هوشمندانه برندی معتبر و شناخته شده در سراسر دنیا به خوداختصاص داده اند .

1363 COM_CONTENT_REVIEW
|

وان جکوزی

وان جکوزی یکی از لوکس ترین تجهیزات خانگی در حمام است. طی تحقیقاتی که در زمینه پزشکی و سلامتی انجام شده به ایننتیجه رسیده اند که اگر مدت زمان کوتاهی را در جکوزی سپری کنید بدن شما انرژی تلف شده و از دست رفته را ریکاوری میکند . همچنین استفاده از جکوزی به افرادی که دچار پوکی استخوان هستند کمک زیادی میکنند. وان جکوزی خانگی در واقعوانی است که مجهز به امکانات آب گرم و تجهیزات پرتاب آب و حباب های هوا می باشد. وان جکوزی خانگی دارای انواع مختلفیاز جمله مدل های گرد، مربع، بیضی و یا مستطیل شکل می باشند .
خرید جکوزی میتواند کاربرد های بیشماری مثل پرتو درمانی ، گرما درمانی ،صرفه جویی بسیار در مصرف آب هنگام استحمام وماساژ تراپی جهت رفع خستگی و ... داشته باشد.شاسی یا چارچوب اصلی نگهدارنده بدنه جکوزی صد در صد باید از جنس ضد آب تهیه شده باشد. جکوزیهایی که روی شاسینصب شده و به شکل پک کامل مانند یک ماشینلباسشویی بدون هیچگونه ساختوساز و تخریب محل نصب، برای استفاده درفضای آپارتمانها و منازل عرضه میگردند را جکوزی آپارتمانی )خانگی( مینامند . یکی از مهم ترین نکات در زمان خرید جکوزیابعاد و اندازه آن است. شما باید فضا و ابعاد حمام خود را به طور دقیق بدانید و بعد با توجه به آن به سراغ خرید جکوزی مناسببا ابعاد کافی بروید. باید بدانید که وان جکوزی را دقیقا در کدام قسمت از حمام می خواهید قرار دهید و آیا ابعاد وان با آن بخشجور در می آید یا نه؟
توصیه ما این است که برای انتخاب و خرید جکوزی مناسب و باکیفیت بر روی فروشندگان بازرگانی شیراز جنوبی حساب کنید.متخصصین این بخش میتوانند با ارائه مشاوره مناسب بدر زمینه فروش جکوزی خانگی ، فروش جکوزی ، فروش وان جکوزیشمارا در خرید محصولی هوشمندانه راضی کنند .

1365 COM_CONTENT_REVIEW
|

توالت فرنگی والهنگ (وال هنگ)

مدیریت فضای ساختمان همیشه یکی از دغدغه های اصلی طراحان دکوراسیون بوده است. همین مسئله باعث شکل گیری ایدهوالهنگ شده است . یکی از اصلی ترین اجزای هر سرویس بهداشتی، توالت آن است. به دلیل مزایای مختلفی که توالت فرنگیبرای سلامت انسان دارد، این روزها ایرانیان نیز به نصب توالت فرنگی روی آورده اند. شناخت بهتر انواع توالت فرنگی می تواندانتخاب را برای شما راحت تر کند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد ساختن یک ساختمان جدید و یا تعمیر و تغییرسرویس بهداشتی خود را دارید، پیشنها ما خرید والهنگ (وال هنگ ) و والهنگ توکار (وال هنگ توکار ) از فروشگاه بازرگان یشیراز جنوبی می باشد.
توالت فرنگی والهنگ (وال هنگ) که از آن به عنوان توالت فرنگی توکار و توالت فرنگی دیواری هم نام برده می شود، به گونه اینصب می شود که قسمت فلاش تانک آن داخل دیوار قرار گرفته و فقط نشیمن گاه توالت فرنگی از بیرون قابل مشاهده است .نصب سایر قسمت های سرویس بهداشتی والهنگ (وال هنگ )مثل روشویی نیز به همین گونه است. به جای استفاده از پایه هایاشغال کننده فضا، لوله کشی ها و تجهیزات به صورت توکار نصب می شوند. والهنگ (وال هنگ )ها علاوه بر فضای زیبایی کهبرای سرویس بهداشتی شما ایجاد می کنند، موجب صرفه جویی در مصرف برق و آب نیز می شوند .تجهیزات والهنگ(وال هنگ)بسیار پیشرفته تر و قدرتمند تر از لوله کشی و تجهیزات به کار رفته در پایه های نصب معمولیمی باشد. همانطور که می دانید تجهیزات والهنگ(وال هنگ)فضای کمتری نسبت به تجهیزات سرویس بهداشتی معمولیاشغال میکند. یکی از مزیت های استفاده از والهنگ (وال هنگ) یا توالت فرنگی توکار کاهش صدای تولید شده به هنگاماستفاده از سرویس بهداشتی است. مخصوصا به هنگام استفاده از سیفون توالت فرنگی صدا بسیار کاهش میابد. شستشو و نظافت والهنگ (وال هنگ) بسیار آسان و راحت است.
نصب تجهیزات والهنگ (وال هنگ)یاز به دانش به روز و کافی دارد زیرا با کوچکترین اشتباه باید تمام ساختار سرویس بهداشتی تا حدود زیادی به هم ریخته شود.فروش والهنگ (وال هنگ)در بازرگانی شیراز جنوبی به صورت تک وعمده، به همراه ده سال گارانتی و خدمات پس از خرید وپس از فروش می باشد. کارشناسان بازرگانی شیراز جنوبی از بهترین مهندسین تاسیسات ایران و تهران هستند و آماده ارائهخدمات در سراسر تهران می باشند. چینی بهداشتی SMANNI ترکیه به عنوان یک برند جوان اما از نظر فنی کاملا معتبر استو همچنان به معرفی مدل های جدید با طرح های متنوع میپردازد.

1374 COM_CONTENT_REVIEW
|

فلاش تانک اسلیم 80

فلاش تانک اسلیم یکی از محصولاتی است که در نوع خود بی نظیر است و با استقبال خوبی از طرف مردم همراه شده. فلاشتانک اسلیم بسیاری از مزایای نوع توکار و روکار را به صورت همزمان دارد. این محصول اولین فلاش تانک فوق باریک تولید شدهدر کشور است که مناسب برای توالت زمینی و بک تو وال است. همچنین ظرفیت مخرن ماکزیمم ۱0 لیتر ، عمق مخزن 80 میلیلیتر میباشد. در واقع اولترا اسلیم تنها فلاش تانکی است که با ضخامت 6.۵ سانتیمتر مکانیزم تخلیه آب به صورت دوزمانه واقعیرا ارئه میدهد. به علاوه با وجود فلوتر کاملا بیصدا با استاندارد جهانی EN-14055 کمترین صدا را در هنگام استفاده به همراهدارد. قابلیت آبگیری از 4 طرف )دو طرف از بغل و دو طرف از کف( باعث میشود برای نصب فلاش تانک هیچ مشکلی نداشته باشید.

 

1344 COM_CONTENT_REVIEW
|

فلاش تانک ویسام

شرکت ویسام از سال ۱۹64 فلاش تانک تولید می نماید و بیش از ده سال است که میلیون ها قطعه فلاش تانک توکار به فروشرسانده است. ویسام تاکنون در 34 کشور شبکه فروش دارد. قیمت قطعات یدکی همیشه بالاست اما ما برای فلاش تانک توکارویسا و برند های دیگر قطعات یدکی را با قیمت به صرفه عرضه میکنیم. ازجمله شیر فلکه های ورودی که تولید خودمان هستندو دارای حداکثر حجم ۹ دسی بل برای عملیات 3 اتمسفری می باشد. شیرآب استفاده شده در این فلاش تانک توکار با ده سالضمانت و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و همچنین دارای گواهی میباشد. شلنگ های استفاده شده با فشار انفجار 60اتمسفر و فشار کاری 20 اتمسفر می باشند که در سیستم های لوله کشی فشار متداول 3 امیفر می باشد.

1347 COM_CONTENT_REVIEW
|

فلاش تانک توکار ایران

فلاش تانک توکار برای سرویس بهداشتی آپارتمان های کوچک بسیار مناسب و ایده آل است چرا که با وجود فضای کمی که دراین سرویس های بهداشتی کوچک وجود دارد، فلاش تانک توکار فضای کمتری را اشغال می کند و مشکل کمبود جا را تا حدیجبران می کند . اگر دستشویی کوچکی دارید و یا به دنبال ایجاد فضایی مدرن هستید، فلاش تانک توکار ایران گزینه مطلوبیبرای شما خواهد بود. فلاش تانک ایران مزیتی که دارد، این است که به صورت مخفی و در پشت دیوار تعبیه شده به همین دلیلاین نوع فلاش تانک توکار به وسیله یک پنل کلید کوچک که بر روی دیوار نصب می گردد، قابل کنترل و هدایت است . خریدفلاش تانک ایران چون در داخل دیوار نصب می شوند فضای داخل سرویس بهداشتی را اشغال نمی کنند به همین دلیل امروزه باپیشرفت آپارتمان نشینی و عدم فضای کافی برای سرویس بهداشتی، فروش فلاش تانک ایران توسعه بیشتری نسبت به سایرفلاش تانک ها داشته است .

فلاش تانک توکار بدلیل بکارگیری از کلید های تخلیه دوظرفیته برای حل مشکل کمبود آب نیز راهحل بسیار مناسبی می باشند، از این رو در مناطقی که با کمبود آب و خشکسالی مواجه هستند استفاده از فلاش تانک توکاربسیار کاربرد دارد .فلاش تانک ایران با تکیه بر دانش و تجربه 30 ساله خود، برای اولین بار در ایران با بهره گیری از طراحی مطابق با استاندارد هایبه روز اروپا ، فلاش تانک توکار برای توالت های ایرانی ) کلاسیک( و فرنگی ) والهنگ ( را تولید و روانه بازار کرده است.بازرگانی شیراز جنوبی سالهاست که در زمینه فروش فلاش تانک ایران تجربه دارد ، و میتواند بهترین انتخاب برای شما در خریدفلاش تانک ایران و همچنین در طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس های بهداشتی باشد.فروش فلاش تانک ایران در بازرگانی شیراز جنوبی با ده سال گارانتی و خدمات قبل و بعد از فروش به صورت مادام العمر میباشد.بازرگانی شیراز جنوبی، تنها تولید کننده واقعی فلاش تانک توکار در ایران از سال ۱3۹3 می باشد.

فلاش تانک توکار و فلاش تانک ایران دارای استاندارد EN-14055 اروپا میباشد.طراحی این مدل فلاش تانک ایران و فلاش تانک توکار بر اساس GEBERIT UP720 سوییس است. و همچنین با توجه بهتولید صفر تا ۱00 در داخل، کلیه قطعات و لوازم فلاش تانک ایران به هر تعداد قابل تهیه می باشد.با خرید فلاش تانک ایران از بازرگانی شیراز جنوبی برای سال ها سرویس بهداشتی خود را تمیز و سالم نگه دارید و در مصرف آبنیز صرفه جویی کنید.

1345 COM_CONTENT_REVIEW
|

گبریت آلفا ۸سانت برای مشتریانی که قصد استفاده از کلید و فرنگی هوشمند ندارند

راز موفقیت فلاش تانک های کارخانه  گبریت چیست؟  
(HDPEپلی اتیلن با چگالی بالا( ماده تشکیل دهنده فلاش تانک
پارامترهای مهم در انتخاب این پلی اتیلن
1-مقاومت شیمیائی
2-دوام حرارتی
3-یکنواختی ضخامت در تمام  سطوح
4-عمر طولانی
5-مقاومت مکانیکی
6-مقاومت بالای محیطی
7-مقاومت در برابر مواد خورنده

1371 COM_CONTENT_REVIEW
|

توالت فرنگی بیده دار چیست؟

امروزه استفاده از توالت های فرنگی در بین ایرانیان بسیار رواج پیدا کرده است، به گونه ای که بسیاری از افراد، اقدام به تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می کنند تا از مزایای این مدل سرویس بهداشتی بهره ببرند. یکی از ابزار های کارآمدی که بر روی توالت فرنگی نصب می شود

1488 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

توالت ایستاده یا( یورینال) چیست؟

یورینال و یا توالت ایستاده به نوعی از سرویس فرنگی میگویند که معمولا جهت استفادۀ آقایان در اماکن عمومی استفاده می شود. این نوع سرویس ایستاده به دلیل راحتی استفاده و نظافت آسان، امروزه در بسیاری از اماکن عمومی استفاده میگردد.

1363 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

تکنولوزی توالت ریملس Rimless چیست ؟

یکی از تفاوت های چشمگیر این مدل از توالت ها که موجب برتری دو چندان آن نسبت به گونه های دیگر می شود نحوه ی فلاش یا تخلیه آب می باشد. در مدل های #ریملس به دلیل اینکه آب به صورت یکنواخت تخلیه میشود،

4737 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

علامت یابرچسب آنتی باکتریال

باکتری ها همه جا وجود دارند؛ در میان گیاهان، بر روی سطوح، درون غذاها و … . اما نکته مهمتر آن است که آنها با چشم دیده نمی شوند. از طرف دیگر گسترش روزافزون جمعیت ساکن بر روی کره زمین، رشد سریع بیماری ها و باکتری های بیماری زا را در پی دارد.

1411 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

تاریخچه گبریت

گبریت یک گروه چند ملیتی سوئیس است که متخصص در تولید و تامین قطعات بهداشتی و سیستم های مرتبط است. که از طریق شرکتهای تابعه در جهان تبدیل به لیدر واقعی در این صنعت  در اروپا شده است.

1392 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...